OPOLE – SALA WESELNA

Wesela – nowoczesna sala na weselne

Mamy nadzieje, że zobaczymy się wkrótce!

Planujecie wesele, które zapadnie w pamięci na długie lata. Dobrze wiecie, że w tym niepowtarzalnym dniu liczy się każdy szczegół, a szampański nastrój gości odgrywa pierwszorzędną rolę. Zapewne macie również świadomość, że wyjątkowe chwile przeżywa się w wyjątkowych miejscach. Świetnie się składa – sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy.

Sala na wesele w Hotelu Weneda została zaprojektowana pod kątem szampańskiej zabawy na najwyższym poziomie. Przestronne, jasne, eleganckie wnętrze idealnie aranżujemy pod kątem Waszych oczekiwań. To Wy decydujecie, jak będzie przebiegać wesele. Z naszej strony zapewniamy kulturalną i kompetentną obsługę, a także perfekcyjne przygotowanie sali, w której zabawa toczy się do białego rana. Nowocześnie, ale elegancko. Przestronnie, ale nastrojowo. Właśnie tak jest na weselach w Hotelu Weneda Opole.

kwiaty

KWIATY

Współpracująca z nami kwiaciarnia przygotuje najpiękniejsze kompozycje kwiatowe aby udekorować całą sale. Z takim przybraniem twoje wesele będzie barwniejsze I bardzo eleganckie. Mamy nadzieję że będziesz mogła doświadczyć naszej profesjonalnej tworzącej wyjątkowe ozdoby usługi.

ZASTAWA

Nasi specjaliści przygotują wyjątkowe ozdoby i zastawę stołową, taką jak sobie wymarzyłaś. Ich elegancki i wyrafinowany dotyk stworzy jedyny i niepowatrzalny dopasowany do twojego wyjątkowego stylu wystrój.

zastawa
Tort Weselny

TORT WESELNY

Krojenie tortu prognozuje piękne i pełne słodyczy życie. Ten moment jest nieodzowna częścią każdego pięknego wesela.

OFERTA NOCLEGOWA

Bezpłatny nocleg w naszym Eksluzywnym apartamencie dla nowożeńców Upust dla pokoi rezerwowanych dla gości weselnych w noc weselną.

SPA

SPA

Nasz Hotel od Wiosny 2017 będzie dysponował Najlepszym Centrum SPA dostępnym w OPOLU, wszystko po to byś w ten najważniejszy dzień w życiu wyglądała promieniście.

WYNAJEM SAMOCHODU

W naszej flocie posiadamy luksusowe samochody którymi przywieziemy cię na wesele. Możliwość wynajmu busów do transportu gości weselnych.

Wynajem samochodu
sample menu

SAMPLER MENU

Oferujemy skosztowanie wybranego menu po zarezerwowaniu przyjęcia. Specjalnie skomponowane wyszukane bądź tradycyjne napewno sprawi że ten dzień zapadnie na zawsze w twojej pamięci.