Od teraz mamy do Państwa dyspozycji wypożyczalnię samochodów.

Samochód osobowy

1-3 dni

Samochód osobowy

4-6 dni

Samochód osobowy

Powyżej 7 dni

Samochód osobowy

Powyżej 14 dni

Bus
9 osobowy

120zł / doba

105zł / doba

95zł / doba

Do negocjacji

160zł / doba

Przy rezerwacji pokoju i jego przedpłacie lub wpłacie przy meldunku Gościom hotelowym podczas najmu samochodu przysługuje Rabat w wysokości 10 % od podanego powyżej cennika

77 442 10 00

Zadzwoń i zarezerwuj.

recepcja@hotel-weneda.pl

Napisz w sprawie rezerwacji.

Wynajem w terminach dłuższych jak 14 dni podlegają negocjacji.
Nie ma potrzeby wpłaty zaliczki.

Przy rezerwacji pokoju i jego przedpłacie lub wpłacie przy meldunku Gościom hotelowym podczas najmu samochodu przysługuje Rabat w wysokości 10 % od podanego powyżej cennika

Warunki Ogólne Najmu.

  • Wynajmującym może być osoba po ukończeniu 26 roku życia posiadająca prawo jazdy min 3 lata.
  • Wynajmujący musi okazać dowód tożsamości oraz prawo jazdy, które posłużą do sporządzenia umowy najmu. Ksero tych dokumentów musi zostać dołączone do Kopii Umowy.
  • Do sporządzenia umów uprawnienie są jedynie Recepcjoniści posiadający upoważnienie do zawierania umów najmu w imieniu spółki.
  • Wstępne rezerwacje najmu mogą być tworzone poprzez korespondencję mailową na adres recepcja@hotel-weneda.pl , telefonicznie pod nr. 774421000 .
  • Rezerwacje otrzymane za pośrednictwem agenta są rezerwacjami wstępnymi potwierdzonymi; niezbędne jest w ich przypadku podpisanie umowy najmu na tych samych warunkach po cenie oferowanej na stronach tych agentów.
  • Umowa musi zostać podpisana w terminie do 7 dni kalendarzowych od wstępnej rezerwacji celem jej gwarancji. Po tym terminie rezerwacja jest automatycznie anulowana.
  • Podczas podpisania umowy cała kwota za rezerwację musi zostać opłacona kartą lub gotówką w recepcji.
  • Możliwa jest opłata przelewem nie później niż 7 dni przed datą wynajmu. W przypadku braku wpłaty do dnia wynajmu samochód nie może zostać przekazany.
  • Dodatkowe opłaty wynikające z np. opóźnienia zwrotu samochodu lub z powodów zawartych w umowie muszą zostać uregulowane podczas zwrotu samochodu.
1-3 dni  –  120 zł/doba.
4-6 dni  –  105 zł/doba.
Powyżej 7 dni  –  95 zł/doba
Powyżej 14 dni – Cena do negocjacji

Dla gości hotelowych rabat w wysokości 10%.
Rezerwacja pod tel. 77 442 10 00 lub przez e-mail recepcja@hotel-weneda.pl