Sale konferencyjne

BIZNES

Konferencje
Dla firm
Konferencje

Hotel Weneda to obiekt idealny do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań firmowych. Do dyspozycji naszych gości oddajemy ponad 200 m2 powierzchni. Sala główna została zaprojektowana zgodnie ze światowymi standardami, jest nowocześnie wyposażona i dysponuje zarówno oświetleniem dziennym, jak i sztucznym. W ofercie naszego hotelu konferencyjnego są sale biznesowe odpowiednie na spotkania w mniejszym gronie czy też rozmowy rekrutacyjne.

Spotkania biznesowe
Organizacja konferencji
Spotkania biznesowe

Jesteśmy niezawodni w organizacji szkoleń, eventów i udanych spotkań. Posiadamy kompleksowo wyposażone sale konferencyjne przystosowane są do organizacji dużych konferencji jak i niewielkich spotkań biznesowych. Wspólnie zaplanujemy wydarzenie na miarę Twoich potrzeb dostarczając niezapomnianych emocji wszystkim uczestnikom. Razem zadbamy o budowanie relacji, ponieważ to one kreują Twoją firmę.

Integracja
Integracja
Dobra zabawa
Integracja

Hotel Weneda, miejsce gdzie wszystko kręci się wokół dobrej zabawy. Chcesz zorganizować integrację? Odwiedź nasz hotel.

Mamy najdłuższy w Opolu Beer Wall, klimatyczne wnętrze i najlepsze alkohole. Wszyscy wiemy, że głodni nie jesteśmy sobą, dlatego robimy Cuda na Barze, a w kuchni pyszności.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Wyślij zapytanie
Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wspólnie zaplanujemy wydarzenie na miarę Twoich potrzeb dostarczając niezapomnianych emocji wszystkim uczestnikom. Razem zadbamy odbudowanie relacji, ponieważ to one kreują Twoją firmę.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo:
+48 504 365 485, recepcja@hotel-weneda.pl

Nasze Obiekty
Warto odwiedzić