Odprężenie ciała i umysłu

MASAŻE

Masaże
Odpowiedni masaż to lek na wszystko
Masaże

Pozwól sobie oczyścić nie tylko swoje ciało, ale także umysł. Pozbędziesz się toksyn, stresu, poczujesz się świeżo i beztrosko.
* zapisy na masaż przyjmujemy minimum 2 dni przed planowaną wizytą
** zapisy przyjmujemy telefonicznie 𝟳𝟳 𝟰𝟰𝟮 𝟭𝟬 𝟬𝟬

Wierzymy, że nasza oferta zaspokoi zmysły i odpręży nie tylko ciało, ale także umysł.

 

RELAKSACYJNY MASAŻ TWARZY

Wyjątkowy odprężający masaż twarzy na bazie organicznego olejku o działaniu intensywnie nawilżającym. Zabieg ten przywraca równowagę naskórka. Cera odzyskuje świeżość, staje się czysta i promienna.
Czas trwania: 30 min / cena: 110 zł

KLASYCZNY MASAŻ TWARZY
Wyjątkowy odżywczy zabieg na bazie naturalnych składników. Zalecany do cery suchej, mieszanej, tłustej oraz odwodnionej. Wzmacnia odporność na niszczący wpływ środowiska. Pozostawia cerę doskonale nawilżoną i jędrną.
Czas trwania: 30 min / cena: 120 zł

KOBIDOWeLove
Masaż kobidowelove jest często określany niechirurgicznym liftingiem twarzy. Masaż ten to manualny, bardzo intensywny zabieg, który działa na głębokie struktury skóry. Dzięki niemu skóra staje się mocniejsza, a ponieważ działamy na nią głębiej, możemy ją również intensywniej odżywić, dzięki składnikom aktywnym zawartym w kosmetykach użytych do masażu.
Czas trwania: 75 min / cena: 210 zł

AROMATOTERAPIA CAŁEGO CIAŁA
Delikatny masaż wykonany przy użyciu stężonych olejków aromaterapeutycznych wybieranych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta. Masaż ten odpręża, relaksuje oraz przywraca wewnętrzna równowagę.
Czas trwania: 60 min / cena 170 zł

MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA CIEPŁYM OLEJKIEM
Łagodzi napięcia, przyjemnie odpręża wprowadzając w stan głębokiego relaksu. Jednocześnie odżywia, nawilża i wygładza skórę, pozostawiając ją pięknie pachnącą. Unoszący się w powietrzu zapach aromatycznych olejków wpływa na poprawę samopoczucia.
Czas trwania: 60 min / cena 170 zł

MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO LUB CZĘŚCI CIAŁA
Zespół różnych chwytów manualnych, poprawiających krążenie, rozluźniających mięśnie i uelastyczniających stawy. W postaci zmian odruchowych działa na układ krążenia, nerwowy, wewnątrz wydzielniczy z narządami wewnętrznymi włącznie.
Masaż całego ciała 75 min / cena 180 zł
Masaż częściowy ciała 30 min / cena 90 zł

WYCISZAJĄCY PO CAŁYM DNIU PRACY – MASAŻ GŁOWY, KARKU I RAMION
Inspirowany orientalnymi technikami, specjalnie zaadoptowany aromaterapeutyczny masaż obejmuje głowę, kark i ramiona. Wprowadza w stan głębokiego relaksu i eliminuje zmęczenie.
Czas trwania: 60 min / cena: 170 zł

MASAŻ DŁONI I STÓP
Ten masaż dłoni i stóp zwiększy krążenie co wpłynie na poprawę samopoczucia w całym organizmie. Przyniesie odprężenie oraz wspomoże naturalną zdolność organizmu do samoleczenia.
Czas trwania: 60 min / cena 160 zł

MASAŻ CIAŁA Z GORĄCĄ ŚWIECĄ
Świece o naturalnym składzie zapewniają intensywną pielęgnację, dostarcza bogatych ilości witamin i składników odżywczych. Temperatura świecy daje uczucie relaksującego ciepła. Skóra uzyska ujędrnienie, gładkość i piękny zapach.
Czas trwania: 60 min / cena 180 zł

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI
Masaż ten jest połączeniem klasycznych technik z mocą gorącego kamienia. Harmonijnie dobrane ruchy zwiększają siłę działania niwelując bóle i napięcia ciała. Łączy energie człowieka z natura.
Masaż wybranych elementów ciała 30 min / cena 110 zł
Masaż całego ciała 60 min / cena 210 zł

ZABIEG BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Podczas tego zabiegu terapeuta harmonijnie łączy bankę chińską z ciałem, działając na jego głębokie warstwy. Za pomocą bańki usuwamy toksyny, produkty, przemiany materii oraz eliminujemy wszelkie napięcia organizmu. Polecany na bóle mieśni, stawów jako głęboki relaks.
Masaż wybranych elementów ciała (do wyboru plecy lub uda i pośladki) / 30 min / cena 80 zł
Masaż całego ciała 60 min / cena 210 zł

Nasze Obiekty
Warto odwiedzić